Orlik Team najlepszy

Osiem zespołów walczyło o Puchary Burmistrza Wąbrzeźna w Otwartym Turnieju Piłki Nożnej.

O Puchary Burmistrza o Otwartym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się 5 września na wąbrzeskim Oliku, walczyli: Galaxy, WKS Malta, WKS Malta II, Comeback 2 Football, Orlik Team, Cukrovia, Jabadabadu, Wędgosewo.

Eliminacje do półfinałów  prowadzone były w dwóch grupach i grano systemem „każdy z każdym”. Do kolejnego etapu awansowały zespoły, które w swoich grupach uplasowały się na miejscu 1. i 2. O wejście do finału walczyły WKS Malta z Jabadabadu oraz Comeback 2 Football z Orlik Team. Z tej emocjonującej rywalizacji zwycięsko wyszli Jabadabadu oraz Orlik Team. I to te zespoły zagrały o mistrzostwo turnieju. W bezpośrednim starciu lepszymi okazali się piłkarze Orlika Teamu, przypieczętowując swój sukces wynikiem 5:0. Natomiast w meczu o trzecie miejsce zespół Comeback 2 Football pokonał WKS Maltę 5 : 1.

Puchary Burmistrza Wąbrzeźna zdobyli: 1. Orlik Team,  2. Jabadabadu, 3. Comeback 2 Football. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportowe zaangażowanie i udział w zawodach.

Organizatorem turnieju był Urząd Miasta Wąbrzeźno.